"Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Гуляй Поле ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Гуляй Поле отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области

2023 жылғы Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша есеп.

Мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы қызмет туралы есеп
Гуляй ауылының негізгі орта мектебі " КММ
Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі
Ақмола облысының білім басқармасы " 2023 жылға

Халыққа көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің сапасын арттыру сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылдың және азаматтардың мемлекеттік органдардың қызметіне деген сенімін арттырудың маңызды аспектісі болып табылады.
Мемлекеттік қызметтер мынадай негізгі қағидаттар негізінде көрсетіледі:
1. көрсетілетін қызметті алушылардың шығу тегіне, әлеуметтік, лауазымдық және мүліктік жағдайына, жынысына, нәсіліне, ұлтына, тіліне, дінге көзқарасына, нанымына, тұрғылықты жеріне байланысты немесе кез келген өзге мән-жайлар бойынша қандай да бір кемсітусіз тең қол жеткізуі;
2. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде бюрократия мен әуре сарсаң көріністеріне жол бермеу;
3. мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы есептілік және ашықтық;
4. мемлекеттік қызметтердің сапасы мен қолжетімділігі;
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесін үнемі жетілдіру;

6. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі үнемділік пен тиімділік.

"Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімінің Гуляй ауылының негізгі орта мектебі" КММ "мемлекеттік қызметтер туралы"2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсететін мемлекеттік орган болып табылады.

Мемлекеттік мекеме 6 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1. "Мектепке дейінгі ұйымдарға жіберу үшін мектеп жасына дейінгі (6 жасқа дейінгі) балаларды кезекке қою"

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны –электрондық (ішінара автоматтандырылған/қағаз / проактивті/ "бір өтініш"қағидаты бойынша көрсетілетін

2023 жылы 0 қызмет көрсетілді, оның ішінде ақпараттық жүйе арқылы akmola.kz-0, "электрондық үкімет" порталы арқылы-0.

2. "Мектепке дейінгі ұйымдарға құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау"

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны-электрондық (ішінара автоматтандырылған/қағаз түрінде)

2023 жылы ақпараттық жүйе арқылы 0 қызмет көрсетілді akmola.kz-0, оның ішінде мемлекеттік орган арқылы -0.

3. "Жалпы білім беру бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау

бастауыш, негізгі орта, жалпы орта

білім беру"

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған/қағаз түрінде.

2023 жылы ақпараттық жүйе арқылы 4 қызмет көрсетілді akmola.kz-4, мемлекеттік орган арқылы -0.

4. "Денсаулық жағдайы бойынша ұзақ уақыт бойы бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау"

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) /қағаз түрінде.

2023 жылы 0 қызмет көрсетілді, оның ішінде ақпараттық жүйе арқылы akmola.kz-0, Мемлекеттік орган арқылы-0 (қағаз түрінде).

5. "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау"

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны - электрондық (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде

2023 жылы ақпараттық жүйе арқылы 0 қызмет көрсетілді akmola.kz -0, Мемлекеттік орган арқылы қағаз нысанда-0.

6. "Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру".

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны-электрондық (ішінара автоматтандырылған)/ қағаз түрінде

2023 жылы - 0 қызмет көрсетілді, оның ішінде Мемлекеттік корпорация арқылы – 0, ақпараттық жүйе арқылы "es.iac.kz" ҚР БҒМ-0.

жоқ.

Байланыс ақпараты:

Гуляй ауылы өріс, Школьная көшесі, 2-құрылыс, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімінің Гуляй ауылының негізгі орта мектебі" КММ, телефон нөмірлері: 8 (716-31) 2-01-00 электрондық мекенжайы AKM_g-pole@mail.ru

Қабылдау демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін жүзеге асырылады.

Әлі пікірлер